Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sklepu partnerskiego serwisu Model-klub.pl.W ofercie znajdziesz szeroką gamę produktów modelarskich odwiedź sklep

Aktualizacja serwisu
Aktualizacja

Witamy po wielu "tygodniach" ciężkiej pracy nad modernizacją serwisu. Teraz w końcu jesteśmy w stanie wyjść na przeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników i sprostać ich potrzebom. Mamy nadzieję, że nasza witryna stanie się dla Was modelarskim domem, w którym będziecie mogli dzielić się przeżyciami z waszych warsztatów, cieszyć się razem z innymi z gotowych prac oraz doskonalić nasze umiejętności dzięki radom innych. Pamiętajcie jednak że to nie tylko my tworzymy forum - tworzą je użytkownicy którzy dokładają po cegiełce do naszej strony. Zapraszamy więc do udzielania i cieszenia się z serwisu razem z nami. Aby zalogować się na stronie nie trzeba się od nowa rejestrować wystarczy wpisać taki sam login i hasło jaki się używało do zalogowania na forum.

Zespół ModelKLUB.pl

zegar  październik 29 2008 20:16:54 | 1 komentarz · 6370 czytań kartka